Targi Polskiej Mody w Sadybie!

targi polskiej mody Sadyba Best Mall

Zaczynamy przygotowania do Targów Polskiej Mody w Sadybie! 

Warszawskie Targi Polskiej Mody w Sadybie odbywają się cyklicznie. Byliśmy na nich z przytulnym stoiskiem momonomo już kilka razy. Teraz przyszedł czas na kolejne targi, tym razem na zakończenie lata i początek jesieni.

Przez cztery najbliższe dni, od czwartku aż do niedzieli, możecie odwiedzać przytulne stoisko momonomo w tej warszawskiej galerii handlowej.

targi polskiej mody

Jeżeli jesteście zwolennikami lokalnych zakupów i wspierania małych polskich biznesów, to świetne miejsce dla Was.  na przykłąd na poszukiwanie oryginalnych ubrań, butów, bizuterii i róznych modnych dodatków. Wystawcy z całej Polski przyjeżdzają tutaj, aby pokazywać swoje unikatowe projekty. Najczęściej są to rzeczy wykonane ręcznie, w krótkich seriach oraz z wielką dbałością o jakość materiałów, surowców i precyzję wykonania. 

Dlatego na targach w Sadybie warto pubuszować wśród różnorownych stoisk pełnych ciekawych i wysokiej jakości rzeczy.  Tutaj można zawsze znaleźć dla siebie coś wyjątkowego, co posłuży nam przez wiele sezonów.

Na przytulnym stoisku pracowni momonomo, będzieci mogli zobaczyć moją najnowszą kolekcję czapek z najszlachetniejszych, naturalnych, recznie wykonanych dzianin.

Będzie naturalna aplaka, wełna owcza, wełna merino a nawet mięciusieńka i najdelikatniejsza z delikatnych, alpaka z jedwabiem!!!

Zapraszamy więc serdecznie na Targi Polskiej Mody do Sadyby!

Stoisko momonomo możecie również znaleźć w innej prestiżowej Galerii Handlowej w Warszawie. Tam jesteśmy zapraszani regularnie raz w miesiącu, na Targi Sztuki i Rękodzieła. O tym, jak jest w Blue City możecie poczytać tutaj.

Mam na imię Agnieszka i tworzę ręcznie, na szydełku i na drutach, rzeczy przytulne z naturalnych włóczek.

Wykorzystuje materiały, których pochodzenie znam - najczęściej jest to luksusowa wełna alpak - wysokogórskich lam z Peru, ale bywa to również wełna merino, czysty len, jedwab, albo wysokogatunkowa bawełna.

Najbardziej lubię mięciutką i szlachetną wełnę alpak, bo nie tylko jest wyjątkowa ciepła i "oddychająca", ale nie drapie i nie znam wielu innych materiałów, które byłyby tak miłe w dotyku...