Stoisko momonomo w Blue City Warszawa

stoisko momonomo w Blue City

Zapraszam po unikatowe prezenty na Dzień Matki i Dzień Dziecka od środy 12 do soboty 15 maja!

Stoisko momonomo w Blue City w Warszawie będzie w tych dniach obecne w tej prestiżowej Galerii Handlowej na poziomie -1. Znajdziecie mnie na terenie Jarmarku Produktów Regionalnych, przy iSpot i Pizza Hut. Stoisko będzie czynne od godziny 10 rano aż do 21.30!

Na Dzień Dziecka przygotowałam duży wybór ręcznie wykonanych, wyjątkowych prezentów od serca.

Będzie cała przytulna menażeria pluszaków z alpaki – Miś Bruno, pastelowe maskotki króliczki z długimi uszami, Król Lew Leonard Pierwszy, małpka Momo, niebieski słoń Stefan, Tęczowy Jednorożec i wesoły tygrysek. Po raz pierwszy będzie można przytulić urocze pieski w łatki. Każdy zwierzak od momonomo jest unikatowy bo ręcznie wykonany i dostępny w jednym egzemplarzu, więc im wcześniej mnie odwiedzicie, tym większy będzie wybór pluszaków.

pluszaki z alpaki
Mięciutkie i przytulne pluszaki z alpaki, wesoła menażeria, uwielbiana przez małe i duże dzieci.

 

Stoisko momonomo nie obejdzie się również bez ręcznie wykonanych lalek dla dziewczynek.

Tym razem będziecie mogli obejrzeć i wybrać lalkę przytulankę w większym lub mniejszym rozmiarze. Duża lala ma ok 30 cm wysokości a mniejsza około 23cm. Będą laleczki małe i duże, blondynki, brunetki, rudowłose, lalki o jasnej i ciemnej karnacji, w sukienkach lub w powycieranych dzinsach… Stoisko momonomo w Blue City oferuje tak różne laleczki,  jak różne są upodobania naszych dzieci. Wszystkie lalki, niezależnie od koloru zrobiłam na szydełku, z uważanej za najlepszą na świecie, luksusowej, miękkiej i wytrzymałej bawełny egipskiej.

stoisko momonomo w Blue City
Lalki, najlepsze przyjaciółki, towarzyszki kreatywnych zabaw i powierniczki największych sekretów.

 

Na Dzień Matki będzie można wybierać wśród szerokiego wyboru pięknych, misternie wyszydełkowanych chust i szali.  

Zrobione ze szlachetnych włóczek, najczęściej wielobarwne z efektem ombre zachwycają różnororodnością i oryginalnością. Każda z nich jest zupełnie inna i wyjątkowa. Bardzo dobrze nadają się na prezent na specjalne okazje. Te modne i oryginalne akcesoria dla kobiet są szczególnie lubiane przez Panie ceniące jakość i wyjątkowość ręcznie wykonanych rzeczy. Ponieważ zrobiłam je  z wełny merino, bawełny i wełny owczej,  można nosić przez cały rok na różne sposoby i okazje. 

chusta wełna merino ombre
Jedna z oryginalnych, wełnianych chust ombre ręcznie wykonanych w pracowni.

 

Jeśli nie możecie przybyć osobiście, zapraszam na zakupy do sklepu online momonomo.com. 

Jeszcze zdążycie zamówić oryginalne, ręcznie zrobione rzeczy przytulne z naturalnych włóczek, na dwie najbliższe wyjątkowe okazje, czyli Dzień Matki i Dzień Dziecka!

Tutaj możesz obejrzeć i zamówić online moje lalki, pluszaki z alpaki i chusty szydełkowe.

Mam na imię Agnieszka i tworzę ręcznie, na szydełku i na drutach, rzeczy przytulne z naturalnych włóczek.

Wykorzystuje materiały, których pochodzenie znam - najczęściej jest to luksusowa wełna alpak - wysokogórskich lam z Peru, ale bywa to również wełna merino, czysty len, jedwab, albo wysokogatunkowa bawełna.

Najbardziej lubię mięciutką i szlachetną wełnę alpak, bo nie tylko jest wyjątkowa ciepła i "oddychająca", ale nie drapie i nie znam wielu innych materiałów, które byłyby tak miłe w dotyku...