Targi w Warszawie – luty 2023. Zapraszamy!

Targi w Warszawie

Targi w lutym w Warszawie.

Zima nie odpuszcza, zapraszamy więc ciepło na przytulne stoisko momonomo w dwóch znanych galeriach handlowych w Warszawie.

W galerii Sadyba Best Mall będziemy od środy 8 lutego do soboty 11 lutego 2023 włącznie. Znajdziecie nas na parterze, w holu od strony sklepu Carrefour, w uroczym towarzystwie kwiaciarni. Zapraszamy w godzinach 10.00-21.00.

W kolejnym tygodniu zapraszamy do Blue City. Będziemy jak zwykle na poziomie -1, w głównym holu przy fontannie. W Blue Będziemy na was czekać przez 3 dni, od czwartku 16, do soboty 18 lutego 2023.  Stoisko będzie czynne również od godziny 10.00 do 21.00.

W obu lokalizacjach będzie można obejrzeć nie tylko alpakowe akcesoria zimowe. Będzie także nowość – kolekcja pięknych, otulajacych, starannie ręcznie wykonanych swetrów. 

Dwie popularne lokalizacje w galeriach handlowych – Sadyba Best Mall i Blue City.

mam na imię Agnieszka i tworzę ręcznie, na szydełku i na drutach, rzeczy przytulne z naturalnych włóczek


wykorzystuję materiały, których pochodzenie znam – najczęściej jest to luksusowa wełna alpak – wysokogórskich lam z Peru, ale bywa to również wełna merino, czysty len, jedwab, albo wysokogatunkowa bawełna

najbardziej lubię mięciutką i szlachetna wełnę alpak, bo nie tylko jest wyjątkowo ciepła i „oddychająca”, ale nie drapie i nie znam wielu innych materiałów, które byłyby tak miłe w dotyku…

Co powstaje w mojej pracowni? A czego potrzebujecie? 🙂 Oczywiście powstają przytulne rzeczy: maskotki, przytulanki dla dzieci, ale też czapki, szale, chusty, kominy, a nawet torby... czego dusza zapragnie – jeśli chcecie ubrać swój ukochany rower, albo nawet samochód w gustowne, mięciutkie wdzianko z wełny – nie ma problemu!

Każdy przedmiot, który powstaje w mojej pracowni jest nie tylko mega przyjemny, ale przede wszystkim jedyny w swoim rodzaju. Nie ma takiego drugiego na całym świecie! Możecie zamawiać co chcecie, w dowolnym wymiarze i z wybranego materiału, lub wybrać z gotowych przedmiotów.


zobacz rzeczy przytulne w sklepie internetowym