Targi w Warszawie – luty 2023. Zapraszamy!

Targi w Warszawie

Targi w lutym w Warszawie.

Zima nie odpuszcza, zapraszamy więc ciepło na przytulne stoisko momonomo w dwóch znanych galeriach handlowych w Warszawie.

W galerii Sadyba Best Mall będziemy od środy 8 lutego do soboty 11 lutego 2023 włącznie. Znajdziecie nas na parterze, w holu od strony sklepu Carrefour, w uroczym towarzystwie kwiaciarni. Zapraszamy w godzinach 10.00-21.00.

W kolejnym tygodniu zapraszamy do Blue City. Będziemy jak zwykle na poziomie -1, w głównym holu przy fontannie. W Blue Będziemy na was czekać przez 3 dni, od czwartku 16, do soboty 18 lutego 2023.  Stoisko będzie czynne również od godziny 10.00 do 21.00.

W obu lokalizacjach będzie można obejrzeć nie tylko alpakowe akcesoria zimowe. Będzie także nowość – kolekcja pięknych, otulajacych, starannie ręcznie wykonanych swetrów. 

Dwie popularne lokalizacje w galeriach handlowych – Sadyba Best Mall i Blue City.

Mam na imię Agnieszka i tworzę ręcznie, na szydełku i na drutach, rzeczy przytulne z naturalnych włóczek.

Wykorzystuje materiały, których pochodzenie znam - najczęściej jest to luksusowa wełna alpak - wysokogórskich lam z Peru, ale bywa to również wełna merino, czysty len, jedwab, albo wysokogatunkowa bawełna.

Najbardziej lubię mięciutką i szlachetną wełnę alpak, bo nie tylko jest wyjątkowa ciepła i "oddychająca", ale nie drapie i nie znam wielu innych materiałów, które byłyby tak miłe w dotyku...