Nowości na jesień i zimę.

Nowości na jesień i zimę.

Zrobiło się chłodniej i nasze myśli wybiegają w chłodną przyszłość.

Dlatego u nas już trwają przygotowania do sezonu jesienno-zimowego. 

Nowości na jesień i zimę to super modne, długie czapy z naturalnej włóczki alpakowej.

Wszystkie zrobiłam ręcznie na szydełku, dlatego są oryginalne, niepowtarzalne i bardzo staranie wykonane. Ponieważ wełna alpak na mnóstwo pięknych kolorów, mam dla was kilkanaście różnych odcieni do wyboru!

Dokładny opis każdej z nich znajdziesz tutaj.

Mam na imię Agnieszka i tworzę ręcznie, na szydełku i na drutach, rzeczy przytulne z naturalnych włóczek

Wykorzystuję materiały, których pochodzenie znam – najczęściej jest to luksusowa wełna alpak – wysokogórskich lam z Peru, ale bywa to również wełna merino, czysty len, jedwab, albo wysokogatunkowa bawełna

Najbardziej lubię mięciutką i szlachetna wełnę alpak, bo nie tylko jest wyjątkowo ciepła i „oddychająca”, ale nie drapie i nie znam wielu innych materiałów, które byłyby tak miłe w dotyku…

Co powstaje w mojej pracowni? A czego potrzebujecie? 🙂 Oczywiście powstają przytulne rzeczy: maskotki, przytulanki dla dzieci, ale też czapki, szale, chusty, kominy, a nawet torby... czego dusza zapragnie – jeśli chcecie ubrać swój ukochany rower, albo nawet samochód w gustowne, mięciutkie wdzianko z wełny – nie ma problemu!

Każdy przedmiot, który powstaje w mojej pracowni jest nie tylko mega przyjemny, ale przede wszystkim jedyny w swoim rodzaju. Nie ma takiego drugiego na całym świecie! Możecie zamawiać co chcecie, w dowolnym wymiarze i z wybranego materiału, lub wybrać z gotowych przedmiotów.


Zobacz rzeczy przytulne w sklepie internetowym